loader
qloud

Kantinim giriş turnike ve bariyerler ile ayırmaksızın öğrencilerin, yemekhane ve okul giriş – çıkışların da zaman kaybetmeden işlem yapmalarını sağlar ve isteğe bağlı bir şekilde online olarak da Velileri veya Yöneticileri SMS ile bilgilendirir. Yemekhane ve okul giriş – çıkışlarının raporlarının saatlik-günlük-haftalık ve aylık olarak alınmasını ve analiz yapılmasını kolaylaştırır.

qloud

Bakiye Gör Cihazı öğrencilerin kartlarında kalan bakiyesini anlık olarak ve en son yapmış olduğu 10 alışverişini görüntüleyebilir. Bakiye Gör Cihazı sayesinde öğrencilerin alış- veriş sırasında zaman kaybetmeden ve limit sorunu yaşamaların önüne geçmiş olur.

qloud

Makrosum Sadakat Sistemi ile sürekli alışveriş yapan müşterilerinize sadakat sistemine dahil edip, bu müşterilere özel kampanya veya promosyonlar düzenleyebilirsiniz. Mikro ile Müşteri Puan Kart Uygulaması Özellikle Perakende sektöründe yaşanan rekabetin dozu gittikçe artmaktadır. Bu sebeple yeni müşteri bulmak gittikçe güçleşmektedir. Makrosum sadakat sistemi size müşterilerinizin bağlı kalmasını sağlar. Sürekli e-mail ve SMS bilgilendirme sistemleri ile anlık kampanyalar veya kişiye özel indirimler düzenleyebilirsiniz. ÖRN: Marketinizden sürekli bebek bezi alan müşterilerinize bebek mamasında kampanya yapabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız tanıtım ve kampanya aktiviteleri tam hedefine ulaşacaktır.

qloud

Makrosum E-Ticaret 4 Farklı Tema Eklendi Farklı sektörlere veya farklı ürün gruplarına uygun 4 yeni e-ticaret teması hizmetinize sunuldu.